"Atkal, atkal ir debesis pušu..."

Viesu nams "Rūķīši" - karte

Sējas KN organizē braucienu uz Dailes teātra izrādi

2018. gada 7.februārī (trešdienā)
Sējas KN organizē braucienu uz Dailes teātra izrādi
Jasmīna Rezā
ART
Franču izklaide 2 cēlienos


Lomās Artūrs Skrastiņš, Juris Žagars, Ģirts Ķesteris un Marija Naumova
Izrādes sākums plkst.19.00
Biļešu cenas  12.00 €
Izbraucam  plkst. 17.00 no Pabažiem, plkst. 17.20 no Lojas
 
Par biļetēm un transportu interesēties piezvanot pa tālruni 27891860 Agita

Svarīgākais par E-veselību

Tuvojoties E-veselības sistēmas obligātās lietošanas uzsākšanas laikam, 2018. gada 1. janvārim, no kura darbnespējas lapas un receptes valsts kompensējamo zāļu saņemšanai ārstiem būs jāizraksta elektroniski, Nacionālais veselības dienests ir apkopojis biežāk uzdotos iedzīvotāju jautājumus par E-veselības lietošanu. Aicinām iepazīties ar šiem jautājumiem un noskaidrot, kuri no tiem ir pamatoti, bet par kuriem mēdzam dzirdēt mītus?

Lasīt tālāk ...

RADOŠAIS SPRĀDZIENS 2018

       Jau pavisam drīz notiks tikšanās – “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies jaunieši no visas Latvijas, kuri meklē izaicinājumus un grib kaut ko vairāk nekā ikdiena piedāvā! Jaunieši, kuri vēlas PAŠI lemt savā dzīvē, vēlas pilnveidot sevi, kuri  grib satikt citus  līdzīgi domājošus, kuri jūt, ka VARĒTU DARĪT lielas lietas!

Lasīt tālāk ...

No janvāra darbnespējas lapas un kompensējamo zāļu receptes izrakstīs tikai elektroniski

No 2018. gada 1. janvāra Latvijā tiek uzsākta obligāta valsts E-veselības sistēmas lietošana. Tā paredz, ka turpmāk darbnespējas lapu un valsts kompensējamo zāļu recepšu aprite būs tikai elektroniska.*
 
E-darbnespējas lapas tiek atvērtas, pagarinātas un noslēgtas E-veselības sistēmā. Informāciju par noslēgto e-darbnespējas lapu darba devējs nākamajā dienā redz savā Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) profilā.Arī iesniegumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA) par E-veselībā noslēgto B darbnespējas lapu iedzīvotājs var iesniegt elektroniski, izmantojot VSAA e-pakalpojumu.

Lasīt tālāk ...

47% no VSAA sniegtajiem pakalpojumiem ir dzimšanas pabalsti

Sējas novada Lojas Valsts un pašvaldības vienotais klientu centrā (turpmāk VPVKAC Loja), kurš ir atvērts tikai divus gadus, ir visaugstākais dzimšanas pabalstu iesniegumu apmērs visā VPVKAC tīklā.

Lasīt tālāk ...

Jautājumos par E-veselību aicina sazināties ar Atbalsta dienestu

Strauji tuvojoties E-veselības sistēmas obligātās lietošanas termiņam, 2018. gada 1. janvārim, un būtiski pieaugot sistēmas lietošanas aktivitātei, Nacionālais veselības dienests (NVD) aicina iedzīvotājus un speciālistus jautājumu gadījumā sazināties ar E-veselības Atbalsta dienestu.
 
Atbalsta dienesta mērķis ir sniegt visa veida informatīvo atbalstu E-veselības lietotājiem, nodrošinot atbildes uz interesējošiem un neskaidriem jautājumiem, tostarp tehnisku sarežģījumu gadījumā. Ārstniecības personas un farmaceiti ir aicināti zvanīt pa tālruni – 67803301, savukārt iedzīvotāji – 67803300. Jautājumus iespējams uzdot arī e-pasta formā, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Atbalsta dienests darbojas katru dienu no plkst. 8.00 līdz 20.00.
 
Ja ar Atbalsta dienestu nepieciešams konsultēties ārpus norādītā darba laika, arī tādā gadījumā interesenti ir aicināti rakstīt uz iepriekš norādīto e-pasta adresi, un Atbalsta dienesta speciālisti sazināsies un sniegs palīdzību, tiklīdz atsāksies darba laiks. Šobrīd ārpus Atbalsta dienesta darba laika nedēļā tiek saņemti 1-2 pieprasījumi, taču, pieaugot pieprasījumu skaitam, plānota Atbalsta dienesta darba laika pagarināšana.
 
Kopš Atbalsta dienesta darbības sākuma 2016. gada vidū – kopā saņemti gandrīz 11 tūkstoši telefonisku palīdzības pieprasījumu no profesionāļiem, kā arī sniegts informatīvs atbalsts aptuveni 2 tūkstošiem iedzīvotāju. Decembrī uz profesionāļiem paredzētu tālruni vidēji darba dienā tiek zvanīts 120 reizes, savukārt iedzīvotāji tiek konsultēti vidēji 20 reizes dienā.
 
Iedzīvotāji visbiežāk interesējas par to, kā pieprasīt pabalstu par darbnespējas lapu B, par to, kā varēs iegādāties e-receptes zāles aptiekā un vai cilvēka vietā to varēs izdarīt, piemēram, radinieks. Tāpat iedzīvotājiem ir aktuāli noskaidrot, kā e-darbnespējas lapu saņems darba devējs (pēc e-darbnespējas lapas noslēgšanas darba devējs to otrā dienā redz savā VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmas profilā). Ar atbildēm uz iedzīvotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem iespējams iepazīties E-veselības portālā.
 
Savukārt speciālistiem visaktuālākie ir jautājumi par pieslēgšanos sistēmai, zāļu kompensācijas apmēra norādīšanu e-receptē un e-darbnespējas lapas pagarināšanu.
 
Atbalsta dienesta tālrunis nav paaugstinātas maksas. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem.

Baltic production Group rīko semināru: „Ja Valsts ieņēmumu dienests uzsācis pārbaudi uzņēmumā“

Semināra mērķis

Iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.

Lasīt tālāk ...

Lauksaimniecības dzīvnieku ganāmpulka plānošana un apsaimniekošanas nosacījumi (24h)

Grupas nr. LLKC31Si04.
Mācību ietvaros pieredzes apmaiņā vizītes saimniecībās:
  1. Zs Vecsiljāņi, Bebru pagasts, Kokneses novads – piena lopkopība, piena produktu pārstrāde;
  2.  Zs ‘Kalna Dambrāni’, Viesītes pagasts, Viesītes novads – viena no vadošajām saimniecībām Latvijā piena lopkopībā;
  3. J.Gierkena zs, Lēdurgas pagasts, Krimuldas novads – modernākā piena lopkopības saimniecība Baltijā;
  4. Zs Paparžkalni, Skultes pagasts, Limbažu novads – aitkopība, gaļas lopkopība;
  5. Zs Dimzas, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads – cūkkopība, pārstrāde;
  6. SIA Zvirgzdkalni RB, Sējas novads – tītaru audzētava, pārstrāde.
 
Nodrošinām transportu no/uz apmācību vietu.
 
Grupas organizators: SIA Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs Pierīgas konsultāciju birojs, Dārza iela 2a, Sigulda.
Mācību process: 12.12.2017.; 14.12.2017., 19.12.2017.
 
 
Aicinām pieteikties interesentus. Pieteikšanās: Agnese Osmane, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mob.t.26133492, līdz 11.12.2017.
 
15 dalībnieku mācību maksa 100% tiek segta no ELFLA budžeta. Vietu skaits ir ierobežots!
 
Mācību noslēgumā – sertifikāta ieguve ar apliecinājumu par semināra apmeklējumu.

5.decembrī plkst. 10:00 Siguldā norisināsies seminārs par projektu iesniegšanas 3.kārtu

Seminārs
LEADER pieeja Rīgas rajona lauku attīstības biedrības darbības teritorijā
 
2017.gada 05.decembrī plkst. 10:00
Dārza ielā 2a, Siguldā

DARBA KĀRTĪBA
 
10:00 - 10:10 Rīgas rajona lauku attīstības biedrības vietējās attīstības Stratēģija 2015.-2020.gadam Latvijas Lauku attīstības programmas ietvaros (LEADER veida pasākumi darbības
teritorijā: Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Sējas un Siguldas novadi) (V.Bērziņš)

10:10 -10:50 LEADER projektu vērtēšana RRLAB ( I.Eriksone)

10:50 – 11:10 Projektu iesniegumu pieņemšana, elektroniskā pieteikšanās sistēma (EPS) (I.Pikaļova)

11:10 - 11:30 Diskusija
Iepriekš dalību seminārā aicinām pieteikt pie RRLAB koordinatores Ineses Pikaļovas, tel. 67970250, mob. 26423616, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 

Parakstu vākšana par CVK iesniegtajām un reģistrētajām iniciatīvām

 2017. gada 18. septembrī Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) reģistrēja parakstu vākšanai biedrības “Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā” (APPL) jau ceturto reizi iesniegto likumprojektu, ar kuru biedrība rosina atcelt 2012. gada 8. novembra grozījumus likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”.
Iepriekš likumprojekts CVK tika iesniegts 2016. gada vasarā, un 12 mēnešu parakstu vākšana par šo iniciatīvu noslēdzas 18. septembrī.  Savukārt atkārtota parakstu vākšanu APPL  uzsākta 19. septembrī, un tā ilgs līdz 2018. gada 18. septembrim.
Likums “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” neierobežo iniciatīvas grupas tiesības atkārtoti iesniegt vienu un to pašu iniciatīvu. Līdz ar to, parakstu vākšanai noslēdzoties, iniciatīvas grupa drīkst CVK atkārtoti iesniegt to pašu likumprojektu, taču iepriekš savāktie paraksti nesummējas, un iniciatīvas grupai parakstu vākšana jāsāk no jauna.
CVK apkopotā parakstu vākšanu statistika liecina, ka līdz šim APPL rosinātais likumprojekts guvis niecīgu vēlētāju atbalstu, – parakstu vākšanā no 2015. gada 19. septembra līdz 2016. gada 18. septembrim likumprojekta atbalstam saņemti 1494 paraksti, bet parakstu vākšanā no 2016. gada 19. septembra līdz šodienai – 1239 paraksti. Tajā pašā laikā, lai vēlētāju rosinātu likumprojektu varētu iesniegt izskatīšanai parlamentā, iniciatīvas grupai tā atbalstam 12 mēnešu laikā jāsavāc ne mazāk kā vienas desmitās daļas jeb 155 224 vēlētāju parakstu.
Parakstīties par CVK iesniegtajām un reģistrētajām iniciatīvām vēlētāji var:
·         elektroniski, portālā Latvija.lv;
·         pie zvērinātiem notāriem;
·         pašvaldību parakstu vākšanas vietā. Sējas novada bāriņtiesā par CVK iesniegtajām un reģistrētajām iniciatīvām var parakstīties vēlētāji, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Sējas novadā.
Par paraksta apliecināšanu  Sējas novada bāriņtiesā jāmaksā valsts nodeva EUR 1.00.
Pieņemšanas laiki: pirmdiena plkst. 9.00-12.00; 13.00-18.00, ceturtdiena plkst. 9.00-12.00. Parakstīšanās portālā “ Latvija.lv" vēlētājiem ir bez maksas.
Iniciatīvas grupu adreses un kontaktinformācija
1. "Likums par 2012.gada 8.novembra likuma "Grozījumi likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu"" atcelšanu" (Nr.20160916 – 003)Biedrība "Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā", Skolas iela 11-604 (viesnīca "Laine"), 6.st., Rīga, LV-1010, tālrunis uzziņām - 20732777, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
Vairāk informācijas par parakstu vākšanas kārtību – Centrālās vēlēšanu komisijas interneta vietnē www.cvk.lv sadaļā “Vēlētāju iniciatīvas”.

Aptauja par PII "Bitīte" filiāles atvēršanu Pabažos 2018. gadā

Aptauju lūgums iesniegt Sējas novada domē vai  sociālajā dienestā.

APTAUJA

Skolēnu brīvlaikā Sējas novada “Ainavas” bibliotēkā:

Skolēnu brīvlaikā
Sējas novada
“Ainavas” bibliotēka 
24.10.plkst.14.00
aicina bērnus piedalīties Radošajā darbnīcā
"Izkrāsosim rudeni!"

 

Pieejams finansējums pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”

No šā gada 2017. gada 7. novembra līdz 7. decembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai trīs investīciju atbalsta pasākumos "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās", "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" un "Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā".

Pasākumā"Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās" ceturtās kārtas pieejamais publiskais finansējums lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām ir 5 miljoni eiro, bet lauku saimniecībām 70 miljoni eiro. Lauku saimniecībām finansējums sadalīts pēc reģionalizācijas principa, sadalījumu var skatīt dienesta mājaslapā. Pasākuma mērķis ir atbalstīt lauku saimniecības, lai uzlabotu to ekonomiskās darbības rādītājus un konkurētspēju, kā arī veicināt kooperācijas attīstību.

Pasākumā"Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" sestās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir 25 miljoni eiro. Mērķis ir paaugstināt lauksaimniecības produktu pārstrādes efektivitāti un palielināt produktu pievienoto vērtību, veicinot konkurētspējīgas kooperācijas attīstību un ilgtspējīgas lauksaimnieciskās ražošanas attīstību un inovāciju ieviešanu uzņēmumos.
Pasākumā"Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā" ceturtās kārtas pieejamais publiskais finansējums fiziskām personām, lauku saimniecībām un pašvaldībām ir 8 miljoni eiro. Mērķis ir uzlabot lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūru.

Plašāka informācija par atbalsta saņemšanas nosacījumiem un prasībām pretendentiem pieejama dienesta mājaslapā www.lad.gov.lv.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu, kā arī to var darīt  personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2. Tālrunis klientiem 67095000.

Projektu iesniegumu pieņemšanu izsludināta Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas ietvaros.

SĒJAS pašvaldība piedalās projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”SĒJAS pašvaldība piedalās projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

 

Projekta īstenotājs  
Valsts izglītības attīstības aģentūra(VIAA) sadarbībā ar:
§  Latvijas pašvaldībām,
§  Izglītības iestādēm.
§  Nodarbinātības valsts aģentūru.
 
 
Projekta mērķis
 
Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu.
 
 
Projekta īstenošanas laiks
 
2017. gada 1. janvāris – 2022. gada 31. decembris
 
Projekta finansējuma avots
 
Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējums un Valsts budžeta līdzfinansējums
Pašvaldības aktivitātes projektā  
§  mācību piedāvājuma un mācību vajadzību apkopošana pašvaldības teritorijā
§  nodarbināto iedzīvotāju informēšana par karjeras konsultanta pakalpojumiem
§  nodarbināto iedzīvotāju vecumā no 25 gadiem informēšana un iesaiste projektā
 
Projekta mērķa grupa strādājošie:
§  vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam
§  ar pabeigtu vai nepabeigtu izglītību
 
priekšrocības uzņemšanā sociālā riska grupu nodarbinātajiem:
§  vecumā no 45 gadiem, kas strādā profesiju klasifikatora 5., 7., 8. un 9. pamatgrupu profesijas:
o   pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki,
o   kvalificēti strādnieki un amatnieki,
o   iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri,
o   vienkāršajās profesijās strādājošie.
§  vecumā no 50 gadiem, kas saņēmuši rekomendāciju mācībām NVA projektā "Atbalsts ilgākam darba mūžam",
§  bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu.
 
Mācību izmaksas  
§  mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums,
§  nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.
 
Mērķa grupai pieejamais atbalsts projekta laikā  
§  pieaugušo izglītības koordinatora konsultācija sadarbības pašvaldībās
§  karjeras konsultanta konsultācijatuvākajā NVA filiālē
§  asistenta vai surdotulka izmaksu kompensācija strādājošajiem ar invaliditāti
§  atbalsts reģionālajai mobilitātei strādājošajiem ar maznodrošinātas vai trūcīgas personas statusu
 
Projektā pieejamās mācības un citi pakalpojumi  
§  profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu apguve
§  ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšana
 
 
Kontaktinformācija pašvaldībā
 
 
§  Pieaugušo izglītības koordinators: Liona Barone, tālr. 26160628, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Sīkāka informācija  
Mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv  un www.viaa.gov.lv 
 
Projekta īstenošanas pamats  
Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kura īstenošanu regulē  15.07.2016. Ministru kabineta noteikumi Nr. 474 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa “Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci” īstenošanas noteikumi”
 
 
 
 
 
 

RRLAB sludinājums

Rīgas rajona lauku attīstības biedrība izsludina projektu iesniegšanas 3.kārtu Lauku attīstības Programmas 2014.-2020.gadam 19.2.pasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās stratēģijas ieviešanai.

RRLAB Sludinājums

Vitas Vīksnes darbu izstāde

No 25.septembra līdz 3.novembrim
Sējas novada bibliotēkā skatāma
Sējas pamatskolas
vizuālās mākslas skolotājas
Vitas Vīksnes
darbu izstāde.
Laipni gaidīti!

Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā

Ir uzsākta pirmā pieteikšanās mācībām pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugsināt savu profesionālo konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu, neatkarīgi, kāda jau ir iegūtā izglītība.
Katru gadu plānotas vairākas pieteikšanās kārtas, izņemot 2017. gadu, kad paredzēta viena pieteikšanās - līdz 2017. gada6. novembrim. Mācības notiks dažādos laikos un tās varēs apvienot ar darbu. Mācību ilgums būs no dažiem mēnešiem līdz pat gadam vai pusotram, atkarībā no izvēlētās izglītības programmas. Katrs strādājošais visa projekta laikā piedāvātās mācības varēs izmantot vienu reizi, tāpēc aicināti izdarīt pārdomātu izvēli.
Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darbinieka darba devējs.
Mācības bez maksas ir personām ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.
Pirmajā pieteikšanās kārtā mācības pieejamas Latvijas tautsaimniecībā un darba tirgū šobrīd prioritārās nozarēs, kurās visvairāk trūkst jaunu un kvalificētu darbinieku:
·         būvniecība;
·         kokrūpniecība;
·         metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības;  
·         elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas.
Ja darbs kādā no šīm nozarēm šobrīd vai nākotnē nav aktuāls, iepazīties ar citām mācību iespējām var nākamajā pieteikšanās reizē - 2018. gada sākumā.  
Projektā piedāvātās mācības iedalās 3 veidos:
·         profesionālās tālākizglītības programmas (480 -1280 stundas), kuru noslēgumā var saņemt profesionālās kvalifikācijas apliecību un iegūt profesiju.
·         profesionālās pilnveides programmas (160 - 320 stundas), kuru noslēgumā var saņemt profesionālās pilnveides apliecību.
·         neformālās izglītības programmas (ne vairāk kā 159 stundas), kuru noslēgumā var saņemt sertifikātu.
Ja darba tirgum nepieciešamās prasmes ir jau iegūtas darba vidē vai citur, ikvienam iedzīvotājam ir iespēja pieteikties ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai jau kopš 2011. gada. Uzsākot pieaugušo izglītības projektu, pakalpojuma izmaksas līdzfinansē ES fondi un valsts.
Plašāka informācija mājaslapā:  www.macibaspieaugusajiem.lv

Zvērināti advokāti 20.septembrī sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas

Labklājības ministrijas un Eiropas Savienības programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība" līdzfinansētā projekta "Izpratnes veidošanas kampaņa par nulles toleranci attiecībā uz vardarbību pret sievietēm. "Vardarbībai patīk klusums"" (Nr.JUST/2016/RGEN/AG/VAWA/9944) ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas no augsti kvalificētiem juristiem (zvērinātiem advokātiem).

Konsultāciju iespējams saņemt 20.septembrī, zvanot uz tālruni 116006 laika posmā no 9:00 līdz 18:00.
Aktīvā pozīcija: Aktualitātes