No icon

Vissirsnīgākie sveicieni visām māmiņām!

Vissirsnīgākie sveicieni visām māmiņām!

     Mātes diena tiek svinēta visās Eiropas valstīs, arī Kanādā, Ķīnā, Japānā, un citur. Tradicionāli to svin katru otro maija svētdienu. “Māte” ir vārds, kam neatkarīgi no valodas ir viena nozīme – laipnība, tīrība un maigums, šis vārds “māte” daudzās valodās gan līdzīgi tiek izrunāts, gan līdzīgi rakstīts. Steidzīgajā ikdienā mēs bieži aizmirstam savai māmiņai pateikties par viņas rūpēm un mīlestību, tāpēc šī diena ir patiešām svarīga, jo dod iespēju apsveikt savu mammu ar īpašu pārsteigumu, kas izteiktu cik dārga viņa mums ir. Veltiet nedaudz laika, lai piepildītu viņas dienu ar smaidiem, pavasara ziediem un pozitīvām emocojām. Atcerieties, ka māmiņām vajadzētu biežāk atgādināt par to, cik nozīmīgas viņas mums ir un cik ļoti pateicīgi mēs esam par visu, ko viņas mūsu labā ir izdarījušas. Īpaši svarīgi tas ir šobrīd, kad ārkārtējā situācija pasaulē ierobežo satikšanos klātienē, jo daudzi ir spiesti savas māmiņas, vecmāmiņas “satikt” virtuāli, caur viedierīču ekrāniem vai piezvanot. Arī šajā situācijā vajag tikai mazliet izdomas un radošuma, lai nosūtītu skaistus un aizkustinošus sveicienus!

   Arī tad, ja mātes vairs līdzās nav, viņas jūtu spēks un mīlestība mūs pavada un sargā vienmēr. Mīļus laba vēlējumus viņai var nodot ar ziedu uz kapa, iedegtu sveci, jo ticam, ka mīlošas sirdis var sarunāties arī cauri mūžībai.

  

     Uz visas pasaules ir tik daudz mammu un viņas visas ir īpašas, mīļas un labas, bet tomēr vislabākā ir katram sava vienīgā! Saudzējiet, mīliet un sargājiet savas māmiņas!

      Sveicam šajā dienā ikvienu, jo neviens nav pasaulē nācis bez paša galvenā – mātes. Lai sirsnīga Mātes diena, un neaizmirstiet pateikt savai māmiņai: „Es tevi ļoti, ļoti mīlu!”

 

                                       Sējas novada pašvaldības kolektīvs

Komentāri