No icon

Pārcelts Aicinām pieteikties - audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi - satikšanās reģionālajās atbalsta grupās

Jau trešo gadu!

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (turpmāk – VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra” rīko audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumus - satikšanās reģionālajās atbalsta grupās un ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem nometnes.

Salidojumi notiks:

 • 29. un 30. jūnijā, Līgatnes novadā, atpūtas kompleksā “Ratnieki”;
 • 17. un 18. augustā, Engures novadā, Ķesterciemā, atpūtas bāzē “Albatross”.
  • Vēlamies informēt, ka salidojums, kas bija paredzēts 2019. gada 17. un 18. augustā, Engures novadā, Ķesterciemā, atpūtas bāzē “Albatross”, tiek pārcelts uz 2019. gada 27. un 28. jūliju atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”, Lejastiezumos, Rendas pagastā, Kuldīgas novadā.

 

Informējam, ka atbalsta grupu laikā to dalībnieki varēs piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās un darba grupās, noklausīties lekcijas par inovatīvām bērnu audzināšanas un disciplinēšanas metodēm, iepazīties ar citu vecāku pieredzi un līdzdarboties daudzveidīgās praktiskajās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedējošas aktivitātes, kā arī radošie pasākumi.

Lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta.

Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties darba dienās no 9.00-17.00, no 28. maija līdz 10.augustam (pēc iespējas ātrāk, taču ne vēlāk, kā nedēļu pirms pasākuma).

Piesakoties lūdzam norādīt dalībnieku vārdus, uzvārdus, bērnu vecumu un ģimenes statusu, ja nepieciešams, ēdināšanas īpatnības (alerģijas u.c.).

Prioritāri nakšņošanu telpās nodrošināsim ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam un bērniem ar veselības problēmām. Iespēju robežās arī pārējiem centīsimies nodrošināt nakšņošanu telpās (līdzi ņemot savu gultasveļu un matračus), kā arī, protams, varēsiet nakšņot līdzpaņemtās teltīs.

 

Pieteikšanās zvanot vai sūtot e-pastu:

 

Vairāk informācijas, zvanot Evijai Rācenei pa tel. 27794994; e-pasts: evija.racene@agentura.lv.

 

Savukārt četrpadsmit nometnes paredzētas divām vecuma grupām, pirmā – no 10 līdz 14 gadu vecumam, otrā – no 14 līdz 17 gadu vecumam:

 • 10.-14. jūnijs – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)
 • 17.-21. jūnijs – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)
 • 1.-5. jūlijs – Daugavpils novads (Višķu profesionālā vidusskola)
 • 8.-12. jūlijs – Brocēnu novads (Blīdenes pamatskola)
 • 15.-19. jūlijs – Amatas novads ( Viesu nams “Laimes ligzda”)
 • 22.-26.jūlijs – Līgatnes novads (Atpūtas komplekss “Ratnieki”)
 • 12.-16. augusts – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)

 

Lai nodrošinātu ārpusģimenes aprūpē esošo bērnu izmitināšanu, ēdināšanu un dažādas aktivitātes, savlaicīga audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu bērnu pieteikšana uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta – reģistrāciju sāksim no 04.06.( darba dienas laikā no 9.00-17.00 ).

Nometņu dienas kārtība, kā arī nepieciešamo lietu saraksts tiks nosūtīts katram pirms nometnes individuāli.

Vairāk informācijas par nometnēm, kā arī pieteikties var zvanot, vai sūtot e-pastu Aigai Romānei - Meierei: telefoniski: kontakttālrunis – 29728401, e – pasts: aromane@inbox.lv.

 

Dalība un visu pasākumu programma ir bez maksas!

Komentāri